Polityka Prywatności

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest
Click Apps spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie.


JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Przetwarzamy tylko te dane, które nam przekażesz. Aby zarejestrować się w naszym serwisie wymagamy od Ciebie podania adresu mailowego oraz loginu. Przetwarzanie tych danych jest niezbędne by korzystać z naszego serwisu np. dokonać zakupu książki lub otrzymać dostęp do zasobów serwisu rahimblak.com.

Dodatkowo, możesz w swoim profilu przekazać nam więcej danych osobowych. Możesz podać nam:
1) imię;
2) datę urodzenia;
3) płeć;
4) miasto i kraj, z którego pochodzisz;

Przekazanie tych danych jest dobrowolne. Te dane przetwarzane są przez nas dla celów marketingowych, statystycznych i badawczych (tak, prowadzimy badania by dostarczyć naszym użytkownikom jeszcze lepszą usługę). Dzięki nim możemy spersonalizować naszą ofertę dla Ciebie. Pozwalają także na korzystanie ze społecznościowych funkcji naszego serwisu, który umożliwia komunikację między użytkownikami. Pamiętaj jednak, że wyłącznie od Ciebie zależy czy chcesz podać te dane. Dodatkowo w ustawieniach prywatności możesz w każdej chwili wybrać kto będzie widział Twoje dane.


CEL PRZETWARZANIA

Głównym celem, dla którego przetwarzamy Twój adres mailowy oraz login jest realizacja naszej podstawowej usługi –możliwość dokonywania zakupów w serwisie www.rahimblak.com. Dzięki temu, że mamy Twoje dane, możesz założyć konto,umieszczać treści w Serwisie, a także grać w nasze gry.

Jeżeli wyraziłeś na to zgodę, Twoje dane, które nam podałeś posłużą nam do celów marketingowych. Będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości, zawierające informacje o dostępnych promocjach, wydarzeniach, konkursach i bonusach. Jeżeli podałeś dane inne niż adres mailowy, to będziemy mogli spersonalizować oferty i wiadomości specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu będziesz otrzymywać informacje odpowiadające Twoim zainteresowaniom i preferencjom. Nikt nie lubi ogólnikowego spamu.

Aby móc ciągle ulepszać nasz serwis, przetwarzamy dane, które nam podałeś dla celów statystycznych i badawczych. Chcemy być coraz lepsi, dlatego musimy perfekcyjnie znać naszych użytkowników.


PODSTAWA PRZETWARZANIA

Dane, które podajesz rejestrując się w naszym serwisie (adres mailowy i login), przetwarzamy na podstawie umowy, którą z Tobą zawieramy.

Dane, które podajesz dobrowolnie dla celów marketingowych, są przez nas przetwarzane na podstawie Twojej zgody, która w każdej chwili może zostać cofnięta.

Dane, które podajesz dobrowolnie, wykorzystujemy także dla celów statystycznych i badawczych. Podstawą ich przetwarzania jest nasz uzasadniony interes. Musimy wiedzieć co dzieje się w naszym serwisie a ponadto staramy się ciągle go ulepszać.

Dane, które przetwarzamy dla potrzeb bezpieczeństwa, tj. aktywność graczy w naszym serwisie, ich loginy, adresy mailowe oraz inne dane jeśli zostały podane, przetwarzamy na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Chcemy zapobiec oszustwom w naszym serwisie. W tym zakresie korzystamy z profilowania ale w jego wyniku nie dochodzi do automatycznych decyzji. Ostatnie słowo ma zawsze człowiek.


KOMU PRZEKAZUJEMY TWOJE DANE?

Aby zapewnić najwyższą jakość usług, korzystamy z usług zewnętrznych dostawców. Naszych partnerów dobieramy niezwykle starannie. W poniższej tabeli przedstawiamy listę tych podmiotów:

  • firmy hostingowe
  • firmy obsługujące płatności on-line
  • firmy kurierskie
  • firmy udostępniające narzędzia i aplikacje statystyczne


TWOJE PRAWA

Pamiętaj, że:
masz prawo w każdym czasie cofnąć udzieloną zgodę. Nie będzie to miało negatywnych konsekwencji dla korzystania z Serwisu. Po prostu przestaniemy przesyłać do Ciebie nasze wiadomości marketingowe. Cofnięcie zgody pozostaje oczywiście bez wpływu na dotychczasowe przetwarzanie, jeszcze na podstawie zgody. Jeżeli chcesz cofnąć zgodę, edytuj swoje dane w profilu lub napisz do nas.
masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych;
masz prawo sprostować swoje dane osobowe a nawet je usunąć. Usunięcie danych, które są niezbędne do świadczenia usługi jest równoznaczne z usunięciem konta z serwisu.
masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych oraz żądać ograniczenia tego przetwarzania;
względem danych, których podstawą przetwarzania jest zgoda, masz prawo żądać ich przeniesienia;
masz prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;


JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

Dopóki jesteś z nami, Twoje dane są przez nas przetwarzane. Gdy usuniesz konto, Twoje dane będą jeszcze przez nas przechowywane wyłącznie przez okres przedawnienia roszczeń.

Zawsze możesz się z nami skontaktować. Postaramy się pomóc!