Ninja PRO

10+ lekcji

Dostaniesz dostęp do co najmniej 20 lekcji wraz z ćwiczeniami praktycznymi.

Certyfikat

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

890,00 178,60

Cena zawiera podatek 23% VAT

Nauczysz się tworzyć strategie social media, dzięki którym Twoja firma będzie skuteczniej komunikować się z jej odbiorcami. Poznasz cele obecności w mediach społecznościowych i nauczysz się je wykorzystywać w komunikacji. Dowiesz się, jak budować strategię swojej firmy w social mediach i Markę Osobistą oraz jak za pomocą Personal Brandingu sprzedawać w mediach społecznościowych. Dowiesz się jak prowadzić Employer Branding i przyciągać świetnych ludzi do firmy, jak współpracować z influencerami i wykorzystać messenger marketing w komunikacji w klientem, żeby sprzedawać więcej.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
Dla freelancerów, social media specjalistów, community managerów, project managerów, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem komunikacji firm w social mediach i chcą mieć dostęp do aktualnej wiedzy na temat skutecznych działań prowadzonych w mediach społecznościowych.

Plan szkolenia

01
Strategie Social Media - plan szkolenia online

Co było pierwsze, Forma, czy Treść? W tej lekcji przedstawiam Social Media w Polsce i pokazuję plan szkolenia online. Zachęcam do dołączenia do grupy na Facebooku "Rahim Blak Szkoli Online", żeby móc zadawać mi pytania.

video

Video

02
Zmiany na Facebooku

Dlaczego Zasięgi Organiczne spadły? W tej lekcji powiem, co to jest News Feed Visibility Algorithm i dlaczego zobaczysz tylko 5% postów publikowanych na Facebooku.

video

Video

03
Zasięg Organiczny VS Zasięg Płatny

Dlaczego Zasięg Organiczny jest ważny, nawet jeśli spadnie do zera? Porównamy Zasięg Organiczny i Zasięg Płatny.

video

Video

04
Zrozumieć Edge Rank - Interest In The Page (część I)

Co to jest Interest In The Page i ile postów trzeba dodawać dziennie na Facebooku? Opowiem o tym na przykładach znanych marek takich jak: ZARA, Red Bull, Elon Musk. Poruszę też temat Skalowania profili w social mediach.

video

Video

05
Zrozumieć Edge Rank - Interest In The Page (część II)

Jakie posty zamieszczać na Facebooku? Przedstawię rodzaje komunikacji w postach. Dowiecie się jakie treści obniżają zasięgi i czego nie stosować na swoich fanpage'ach.

video

Video

06
Zrozumieć Edge Rank - Type Of Content

Poznacie drugi filar Edge Rank - Type Of Content. Dowiecie się, jak formaty postów wpływają na ich zasięgi i co osiąga największe zasięgi według zaleceń Facebooka.

video

Video

07
Zrozumieć Edge Rank - Post Performance

Co oznacza Post Performance? Pokażę na przykładach, jak duże znaczenie mają Wasze relacje na Facebooku. Dowiesz się, co to Algorythm Trending Topics i jak go używać.

video

Video

08
Zrozumieć Edge Rank - Recency

Dowiesz się co to jest Recency i dlaczego czas, w jakim postujesz ma istotny wpływ na zasięgi. Poznasz najlepsze godziny postowania.

video

Video

09
Zrozumieć Edge Rank Filar - Past Page Performance

Nauczysz się optymalizować swój fanpage i dowiesz się, jak wykorzystywać potencjał nowych kategorii na fanpage'u. Powiem, dlaczego warto tworzyć grupy.

video

Video

10
Zrozumieć Edge Rank - Podsumowanie

Podsumujemy Facebook's News Feed Visibility Algorithm. Powiem co ucina, a co nie ucina zasięgów.

video

Video

11
Metodyka tworzenia contentu - Fakty (Warsztat I)

Dowiesz się, jaki będzie do wykonania Twój pierwszy warsztat. Przedstawię metodykę tworzenia contentu. Poznasz 5 zasad używania hashtagów i nauczysz się pisać o Faktach. Będziesz mieć szansę do wzięcia udziału w konkursie!

video

Video

12
Metodyka tworzenia contentu - Format

Poznasz formaty tworzenia contentu. Dowiesz się jakie formaty najlepiej działają na Facebooku, a których lepiej nie tworzyć.

video

Video

13
Metodyka tworzenia contentu - Wartość

Nauczysz się tworzyć unikalny przekaz i dawać wartość, która jest jednym z niezbędnych elementów do stworzenia dobrego contentu. Dowiesz się co to jest i jak działa Relevance Score .

video

Video

14
Metodyka tworzenia contentu - Cel i CTA

Odpowiesz sobie na pytanie:"po co to robię?", tak żeby dostosować komunikację odpowiednią do Twoich odbiorców. Co to jest CTA i jak go używać? Powiem dlaczego CTA jest ważne, pokażę na przykładach jego zastosowanie.

video

Video

15
Priorytety tematyczne i linie postów w branży B2B i B2C (Warsztat II)

Wykonasz drugi warsztat, w którym stworzysz linię postów dla swojej firmy. Powiem, jak tworzyć dużo dobrych postów na Facebooku, kiedy nie ma o czym pisać. Przedstawię przykłady linii postów dla branży B2B i B2C, którymi będziesz mógł się zainspirować lub wykorzystać je na swoim fanpage'u.

video

Video

16
Naming social media i nazwa profili (Warsztat III)

Przygotowałem dla Ciebie trzeci warsztat. Z tej lekcji dowiesz się, czy prowadzić działalność firmy pod jednym profilem/nazwą, czy kilkoma. Przedstawię to na przykładzie znanych marek: LPP, Sinsay, Starbucks.

video

Video

17
Kompozycja video

Dowiesz się jak ewoluowało video, jaka jest jego odpowiednia kompozycja i formaty. Nauczysz się wykorzystywać Facebook Grid Tool. Przedstawię porównanie video na Facebooku i video na YouTube.

video

Video

18
Estetyka

Dowiesz się, co jest contentogenne i dlaczego warto używać CTA podczas transmisji na żywo. Zachęcę Cię do zabawy formą, bo to czysta magia!

video

Video

19
Performance Marketing

Co to jest Performance Marketing? Wyjaśnię pojęcia CPM, CTR, CPC. Dowiesz się, jakie są zmiany w reklamie Facebooka, nauczysz się definiować cele reklamowe. Poznasz kreatywne formaty reklamowe, dowiesz się jak działa system uczenia maszynowego na Facebooku.

video

Video

20
Metodyka tworzenia strategii social media

Przedstawię kreatywno-strategiczne ujęcia Social Media Marketingu, dowiesz się, jaka jest metodyka tworzenia strategii social media. Zachęcę Cię do udziału w konkursie!

video

Video

21
S-CRM i UGC

Dowiesz się, co to S-CRM i jak ułatwia obsługę klienta w social mediach. Podam praktyczne przykłady jego wykorzystania. Wyjaśniam, czym jest UGC? Nauczysz się tego, jak zaangażować fanów do tworzenia contentu.

video

Video

22
Influencer Marketing

Zrozumiesz Influencer Marketing, dowiesz się, czy współpraca z mikroinfluencerami opłaca się bardziej, niż z Anją Rubik i dlaczego. Poznasz formaty postów influencerów.

video

Video

23
Social Commerce i Leady z aplikacji oraz reklam

Przedstawię, na czym polega Social Commerce w social mediach i jak go wykorzystywać w swoich działaniach. W tej lekcji dowiesz się jak zbierać leady w social mediach i zdradzę Ci o czy trzeba pamiętać w kontekście RODO, aby zgodnie z prawem przeprowadzić konkurs.

video

Video

24
Messenger Marketing

Dlaczego lista messengerowa to współczesny marketing? Nauczysz się, jak to działa i jak wykorzystać chatboty w praktyce.

video

Video

25
Social Recruitment

Jak przebiegała ewolucja HR? Jak w praktyce wygląda Social Recruitment? Pokażę Ci przykłady skutecznych rekrutacji, które możesz wykorzystać u siebie. Poznasz ścieżkę dotarcia do idealnego kandydata na pracownika. Porównamy tradycyjne ogłoszenie i post rekrutacyjny. Pokażę kolejne przykłady postów rekrutacyjnych.

video

Video

26
Social Employer Branding

Czym jest Social Employer Branding? Jak jeden post wykorzystać do różnej komunikacji? Pokażę Ci wiele przykładów tego, jak budować Markę Pracodawcy w social mediach.

video

Video

27
Facebook VS LinkedIn w Social Employer Brandingu

Porównam Facebook i Linkedin w Social Employer Brandingu, pokażę Ci różnice, abyś mógł zdecydować, która komunikacja będzie lepsza dla Twojej firmy.

video

Video

28
Personal Branding

Co to jest Personal Branding? Jakie są plusy i minusy budowania Marki Osobistej? Jakie są style komunikacji Marek Osobistych? Dowiesz się na czym polega Prawo Koncentracji. Porównam Profil Osobowy i Profil Fanowski, żeby pokazać Ci jakie są plusy i minusy prowadzenia różnych komunikacji. Wybierz dla siebie tę, która bardziej Ci odpowiada.

video

Video

29
Rola marki osobistej w skalowaniu biznesu

Jaka jest rola Marki Osobistej w skalowaniu biznesu? Przedstawię przykłady skalowania biznesu opartego na relacjach osobistych.

video

Video

30
Social Networking

Co to jest i jak działa Social Networking? Nauczysz się nawiązywać relacje z nieznajomymi w social mediach. Dowiesz się, jakie są 3 zasady Social Networkingu i jak to działa w praktyce.

video

Video

31
Zdobądź certyfikat Ninja Social Media

Odpowiedz na pytania dotyczące szkolenia i zdobądź certyfikat
ukończenia kursu.

Quiz
20 pytań

Recenzje

Kup kurs

Wybierz:

Jestem:

Wprowadź proszę dane firmy niezbędne do wystawienia faktury